Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

Список ДГТ


Список членів
Дніпровського генеалогічного товариства 2021 р.




Арганов Михайло Михайлович

Арганов Михайло Михайлович

Буланова Наталя Миколаївна

Буланова Наталя Миколаївна –  к.і.н., директорка Музею історії міста Кам’янське. Дослідниця історії Південної України. Авторка численних публікацій у різноманітних виданнях, в тому числі й міжнародних. Сфера наукових інтересів – історія релігії, регіональна історія, етнологія, генеалогія, персоналістика. Авторка та співавторка численних виставок, організаторка мистецько-наукових акцій, фестивалів, конференцій у межах діяльності Музею історії міста Кам’янське та поза його межами. Активно співпрацює з мистецькими громадськими об’єднаннями, фондами, видавництвами; брала участь у багатьох семінарах, конференціях, тренінгах для музейних працівників і діячів мистецтва. Засновниця та кураторка Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест», метою якого є відродження історичної пам’яті про запорозьке козацтво. Від 2012 р.– організаторка щорічної науково-практичної конференції «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянщини». Членкиня Міжнародної асоціації гуманітаріїв та Міжнародної музейної організації ICOM. Членкиня експертної ради Українського культурного фонду (2019, 2021 рр.) та Музейної ради при Міністерстві культури України (2015–2016 рр.). Проєктна діяльність: «Радянське минуле в музеї. Переосмислення», Круглий стіл за підтримки Гете-інституту (2018); туристично-інформаційний центр «Каміон». Бюджет участі (2018). Виставковий проєкт «Battleofmemories: міфи та реалії радянської доби» за фінансової підтримки Українського культурного фонду у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті (2019); «Віртуальний тур. Кам’янське. Минуле та сучасне» за підтримки Європейського Союзу (2020). Лауреатка міських премій в галузі культури, мистецтва та туризму в номінаціях «Музейна справа» (2009 р.), «Журналістика та публіцистика» (2010 р.), «Туризм» (2011 р.), «Література» (2012 р.), «Музейна справа» (2015 р.), «Музейнасправа» (2021). Нагороджена відзнакою Дніпродзержинської міської ради «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню (2007 р.); «За заслуги перед містом» ІІ ступеню (2014 р.).

Булатнікова Галина Георгіївна

Закінчила філологічний факультет Дніпропетровського державного університету (нині - ДНУ). Працювала у школі робітничої молоді, технікумах, інституті, школі при Генконсульстві СРСР в Ірані. Вела уроки театру, займалась театральною самодіяльністю, читала лекції. Нині на пенсії. Багато років досліджує власний родовід, який походить від грузинських князів Орбеліані. Авторка генеалогічного дослідження "Не предадим забвению древний род" (Дніпропетровськ, 2006). Учасниця генеалогічних конференцій в Харкові, Алупці. Мешкає у м. Дніпропетровську.

Гердум (Недосєкіна) Тетяна Вікторівна

У 1981 р. закінчила історичний факультету Дніпропетровського державного університету. Вчитель-методист. Працювала в школах Дніпропетровська, міському відділі освіти. Авторка, співавторка та співупорядниця восьми книг, в тому числі підручників з історії Дніпропетровщини, методички з генеалогічних досліджень. Одна з фундаторів і голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпровське генеалогічне товариство» у 2008–2017 рр. Членкиня Національної спілки краєзнавців України. Учасниця генеалогічних конференцій у Харкові, Львові. Нагороджена пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області» (2012). Мешкає у м. Шмюке (Тюрінгія, Німеччина).

Глушак Катерина Борисівна 

філолог, перекладач (німецька, англійська, францізька мови).

Долгов Микола Олексійович

Кандидат філологічних наук. Працював у лабораторії фольклору та народних говорів Придніпров'я при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. З 1972 р. досліджує власний родовід, зокрема гілку катеринославських купців Минакових. Має публікації в періодиці. Мешкає у м. Дніпропетровську.

Іродова Олена Григорівна

Іродова Олена Григорівна - голова Дніпровського генеалогічного товариства з грудня 2017 року. Народилась у Дніпропетровську. Закінчила математичну школу № 80 і механіко-математичний факультет Дніпропетровського Державного Університету (нині ДНУ ім. Олеся Гончара). Працювала в СПКБ "Орбіта", комерційному банку, з середини 90-х років займається власним бізнесом. Генеалогічним пошуком почала займатися в 2015 році. Мешкає в м. Дніпрі.

Кожевніков Валентин Володимирович

Кожевніков Валентин Володимирович

Кочергин Ігор Олександрович  (заступник голови Ради товариства)

Кочергін Ігор Олександрович – історик, краєзнавець, доктор історичних наук, начальник Південно-східного міжрегіонального відділу Управління забезпечення реалізації політики національної пам’яті Українського інститут національної пам’яті, голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців. У 1999 р. закінчив історичний факультет Дніпропетровського національного університету. У 2003 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «О.М. Поль і його місце в суспільно-політичному житті та економічному розвитку Півдня України другої половини XIX століття». З 2004 р. доцент кафедри історії та політичної теорії ДВНЗ «Національний гірничий університет». З жовтня 2008 р. голова правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України. З червня 2010 р. заступник голови Дніпровського генеалогічного громади. У 2012–2017 рр. член президії правління Національної спілки краєзнавців України. З 2017 р. член правління Національної спілки краєзнавців України У 2016 р. захистив докторську дисертацію на тему: «Катеринославське дворянство в умовах трансформації соціальних відносин (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)». Автор понад 150 статей і монографій, з-посеред яких головними є: Олександр Поль: мрії, справи, спадщина.– Д., 2002.– 222 с.; Нариси з історії гірничої справи на Придніпров’ї.– Д., 2005.– 47 с.; Земське самоврядування Катеринославщини (персонологічний вимір): монографія.– Д., 2011.– 216 с.; Соціальна трансформація Катеринославського дворянства (друга половина ХІХ ст.– початок ХХ ст.): монографія.– Д.: Герда, 2015.– 576 с. Нагороджений почесною грамотою Національної академії наук України (2009) та подякою прем’єр-міністра України (2016). Учасник генеалогічних конференцій в Дніпропетровську, Києві, Львові, Алупці. Мешкає у м. Дніпро.

Мінаєва Ірина Володимирівна

Мінаєва Ірина Володимирівна. 1973 р.н. Закінчила економічний факультет ДНУ ім. О. Гончара, спеціальність  "Економічна  інформатика".На даний час - не працює, домогосподарка.

Парамонов Андрій Федорович

Парамонов Андрій Федорович – народився 12.09.1969 р. в с. Алексєєвка Харківської області. За фахом агроном-ґрунтознавець (1993). Дослідник історії Слобідської України. Автор численних публікацій і фільмів з історії Харкова та Харківської області. Нагороджений творчою премією Харківського міськвиконкому (2009), медаллю «За збереження історії» (2017), почесною грамотою Харківського міського голови (2019), почесним знаком Харківської обласної ради «Слобожанська слава» (2019). Мешкає у м. Харкові.

Прозорова Яна Володимирівна

Прозорова Яна Володимирівна – закінчила СШ № 18 у м. Новомосковську (1998), Національну юридичну академію України у м. Харкові (2005), Київський інститут міжнародних відносин, міжнародні економічні відносини (2016). Останнє місце роботи – заступниця начальника Східного територіального управління Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку. Мешкає в м. Дніпро. Генеалогією займається з 2017 року.

Руденко Валентина Миколаївна

Руденко Валентина Миколаївна – народилася я 13 травня 1949 року в місті Дніпропетровську, в сім”ї учителів, батько Жестовський Микола Якович був вчителем історії, а мама Жестовська Варвара Тимофіївна - географії. В 1966 році закінчила середню школу і вступила до Дніпропетровського інженерно – будівельного інституту, по закінченню якого в 1971 році одержала диплом інженера-будівельника. За розподілом потрапила до проектного інституту «Укрдіпромез» де і працювала до 1990 року в архітектурній групі. Потім одержала запрошення в МП «Архпроект» при обласному відділенні Союзу Архітекторів СРСР. З 2008 року по 1014 рік працювала в проектному інституті «Дніпроцивільпроект». Заміжня. Разом з чоловіком виростили доньку Наталію. Зараз на пенсії. З дитинства захоплюється риболовством та збиранням грибів. Останні вісім років весь вільний час присвячує генеалогічним дослідженням свого роду.

Сухомлин Олександр Дмитрович

Сухомлин Олександр Дмитрович – історик, краєзнавець, доктор філософії зі спеціальності «історія та археологія». Заступник директора Комунального закладу «Музей спротиву Голодомору» Дніпровської міської ради. Власний родовід досліджує з 2007 р. Регіони генеалогічних зацікавлень: Південна Волинь, Північна Галичина, Підляшшя, Надсяння, Полтавщина, Степова Україна. З 2007 р. досліджує власний родовід. Мешкає у м. Дніпропетровську.

Шевцова Зоя Іванівна

1972 р. закінчила Дніпропетровський медичний інститут з відзнакою. Працювала в міській лікарні швидкої медичної допомоги, з 1980 р. - в ДУ "Інститут гастроентерології АМН України", завідувач відділення, кандидат медичних наук, заслужений лікар України. Нагороджена знаком "Відмінник охорони здоров'я", медалями "За заслуги перед містом", "Ветеран праці". Авторка понад 130 наукових праць, має патенти на винаходи, раціоналізаторські пропозиції. Підготувала до друку та видала книги за щоденниками свого діда М. Лояна "Таромські зошити" (Дніпропетровськ, 2006) та "Таромське: перегук століть" (Дніпропетровськ, 2009), авторка краєзнавчого дослідження "Сторінки історії Карнаухівки" (Дніпропетровськ, 2012). Учасниця генеалогічних конференцій в Алупці. Мешкає у м. Дніпропетровську.







Mobilize your Site
View Site in Mobile | Classic
Share by: